Plan rada zimske službe Općine Kaptol, sezona 16/17

zima 12.02.2012Snijeg koji je pao ovih dana nije značajnije ugrožavao promet jer ga je palo izrazito malo. Prva zima tek počinje, stoga je i za očekivati kako će snijega biti i više. Planom rada zimske službe definirani su prioriteti čišćenja.

Županijske ceste koje prolaze kroz Kaptol nisu u nadležnosti Općine te njih čisti i održava koncesionar Županijske uprave za ceste Požeško-slavonske županije (grafički prikaz cesta koje su u nadležnosti ŽUC-a). Općina Kaptol, odnosno komunalni pogon Općine brine o lokalnim cestama te hi održava i čisti prema Planu rada zimske službe. Plana rada zimske službe objavljen je na ovoj web stranici te ga možete pogledati putem slijedećeg linka: Plana rada zimske službe.