Konstituirano Općinsko vijeće

c_300_270_16777215_0_0_images_slike2017_DSC06641.JPG

Općinsko Vijeće Općine Kaptol održalo je dana 20. lipnja 2017. g. svoju Konstituirajuću sjednicu. Sjednici je prisustvovalo 11 od ukupno 13 vijećnika. Sjednicu je sukladno Zakonu otvorila Antonija Jurković, voditeljica Službe za opću upravu iz Ureda državne uprave Požeško-slavonske županije.

Do izbora predsjednika Vijeća, sjednicu je vodio Mate Jurić. Jednoglasnom odlukom vijećnika, Damir Poljanac izabran je za predsjednika Vijeća, dok su kao zamjenici izabrani Željko Perić i Tomislav Petrić. Osim vijećnika, prisegu su dali načelnik i zamjenik načelnika koji su prisustvovali sjednici. Prema rezultatima izbora Općinsko vijeće Općine Kaptol u svom VII. sazivu činit će slijedeći vijećnici:
1. Damir Poljanac – HDZ
2. Mate Jurić - HDZ
3. Željko Perić- HDZ
4. Denis Antolović- HDZ
5. Dario Lončarević- HDZ
6. Dražen Čakalić- HDZ
7. Zvonko Jurić- HDZ
8. Marija Vuković- HDZ
9. Željko Haničar - HSU
10. Dijana Dakić- HSS
11. Tomislav Petrić - SDP
12. Zdenko Kanižaj - SDP
13. Marko Marić – kandidat grupe građana