Druženje umirovljenika

Tradicinalno druženje umirovljenika Općine Kaptol

Dana 24. svibnja 2010. godine umirovljenici Općine Kaptol organizirali su tradicionalno druženje, 18. po redu. U prostoriji Vatrogasnog doma skupilo se oko 200 uzvanika. Predsjednik Udruge umirovljenika g. Antun Šmitpeter pozdravio je sve prisutne. Napomenuo je kako se ovo druženje organizira za i zbog umirovljenika, te svima zahvalio na odazivu.

Tajnik Udruge g. Ivan Ronta iznio je kratak izvještaj o radu u proteklom razdoblju, te planovima za bliže buduće razdoblje. Glavni cilj Udruge je druženje, a koje se provodi kroz zajedničke izlete i putovanja u mnoge gradove diljem RH.

Mnogi gosti (članovi udruga Općine Kaptol, župnik, ravnatelj osnovne škole, zamjenik općinskog načelnika, te mnogi drugi predstavnici umirovljenika iz drugih općina) zahvalili su se na pozivu te prisutnima zeželjeli dug život, dobo zdravlje te još mnogo sretnih i veselih trenutaka u životu.

Druženje se nastavilo uz glazbu te prigodni domjenak kojim je domaćin počastio sve prisutne.

Fotografija 1 2