Zaključak sa 6. sjednice Općinskog vijeća

Općinsko vijeće Općine Kaptol održalo je dana 03.04.2018. godine, svoju 06. sjednicu. Pred vijećnicima se našlo 17 točaka dnevnog reda, a kao dvije najvažnije bile su I. rebalans proračuna te Izvještaj o izvršenju proračuna za 2017. godinu.

Budući da je obračunom proračuna za 2017. godinu utvrđeno kako je Općina ostvarila višak prihoda u iznosu od cca 200.000,00 kn, ta sredstva trebalo je rasporediti na nove rashode, odnosno napraviti rebalans proračuna. Trenutno je proračun uravnotežen te iznosi cca 17.000.000,00 kn. Osim ove dvije značajne točke, Općinsko vijeće podržalo je Odluku o izmjeni Prostornog plana Općine Kaptol te Odluku o osnivanju Savjet mladih. Sve odluke s ove sjednice usvojene su jednoglasno.