Aktivnosti za djecu

ljetni10.jpg

Ljeto je počelo u pravom smislu riječi. Budući da su djeca na praznicima, evo nekoliko aktivnosti kako provesti aktivan odmor.


Škola plivanja u organizaciji Požeškog športskog saveza održat će se od 01. do 19. 07. 2019. na Gradskim bazenima u Požegi. U školu se mogu upisati djeca od najmanje 4 godine starosti. Prvi dan Škole plivanja je u ponedjeljak, 01. srpnja u 9,00 sati. Škola plivanja će trajati 15 radnih dana ( od ponedjeljka do petka). Djeca će biti raspoređena po grupama znanja plivanja, svaka grupa po 2 školska sata dnevno. Sveukupno obuka traje 30 školskih sati. Školu plivanja će voditi profesori kineziologije, a naknada za polaznike je 150,00 kn.
Škola Kuglanja: Kuglački klub „Obrtnik“ iz Požege i ove će godine za svu zainteresiranu djecu organizirati školu kuglanja. Škola kuglanja trajat će od 01.07.2019. – 26.07.2019. godine. Škola kuglanja besplatna je za sve polaznike. Polaznici škole kuglanja mogu biti djeca 08-15 godina starosti, oba spola. Treninzi su predviđeni ponedjeljkom, srijedom i petkom od 09:00 – 12:00 sati i neće se poklapati sa školom plivanja. Voditelj škole kuglanja je Željko Lončar, certificirani trener kuglanja. Sve druge informacije mogu se dobiti na broj mobitela: 099/7070-746 Željko Lončar).
Škola tenisa: Teniski klub Požega u suradnji sa Požeškim Športskim Savezom organizira besplatnu ljetnu školu tenisa pod nazivom "Tenis je igra, Igraj tenis" za djecu od 4 do 16 godina.
Program se odvija u dvoje cjeline , tenis vrtić za djecu 4-7 godina i Škola tenisa za djecu 7-16 godina. Za djecu će biti organizirane besplatne aktivnosti koje uključuju opremu, natjecanja i nagrade, te besplatan ulaz na požeške bazene. Program će se održavati od 1. srpnja do 31. kolovoza i to u dva ciklusa sa završnim natjecanjima i nagradama, a voditi će ih licencirani treneri tenisa i stručni suradnici kineziologije. Sve informacije se mogu dobiti na telefon 091/464-1355 i na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Škola nogometa u Kaptolu počet će sa radom s prvim danom kolovoza a svi zainteresirani mogu se priključiti. Voditelj škole nogometa u Kaptolu je Alen Havrda 098/915-0177.