Zaključak sa 18. sjednice Općinskog vijeća

Vijećnici Općine Kaptol na svojoj 18. sjednici održanoj 09. prosinca jednoglasno su usvojili prijedlog proračuna za 2020. godinu kao i ostalih 14 točaka dnevnog reda.

Proračun za 2020. godinu planiran je u iznosu od 15.400.000,00 kn. Najznačajniji rashodi su: izgradnja vrtića, rekonstrukcija trga u Kaptolu, 2. etapa, modernizacija ulica u Kaptolu, izgradnja parkirališta kod groblja u Kaptolu, uređenje zgrade Općine te daljnje ulaganje u razvoj kanalizacijske mreže. Proračunom za 2020. g. također je planirano darivanje novorođene djece, stipendiranje studenata, sufinanciranje vrtića, potpore za otvaranje novih obrta i zapošljavanje, te sufinanciranje stočarstva. Zadnju ovogodišnju sjednicu, vijećnici će održati 19. prosinca a svakako najznačajnija točka dnevnog reda je Prijedlog 3. izmjne i dopune proračuna Općine Kaptol za 2019. godinu.