Vatrogasci patroliraju ulicama

Ovako se poštuje naredba nacionalnog Stožera civilne zaštite „OSTANITE DOMA“. Danas, 21.03. u 16:00 sati, u prostorijama vatrogasnog doma u Kaptolu održan je sastanak Vatrogasnog centra Kaptol i načelnika Stožera zaštite i spašavanja Općine Kaptol.

DVD-ima su dane upute vezane za provođenje mjera samoizolacije kao i mjere zabrane korištenja javnih površina. Predstavnici DVD-a provodit će kontrole po svim naseljima Općine te će uz upozorenje odmah obavještavati i policiju (kazna za prekršitelje je od 8.000,00 kn na više).
Kao što ste već vjerojatno upoznati, odlukom nacionalnog Stožera CZ zabranjuje se kretanje po svim javnim površinama, osobe koje su došle iz inozemstva moraju biti u samoizolaciji, obustavljen je do daljnjem autobusni prijevoz prema Požegi, ali i od Požege prema svim pravcima (jedina opcija je taxi).
Izdržimo svi i hvala Vam na poštivanju naređenih mjera.