Nove informacije za građane koje vrijede od 20. travnja 

Nove informacije za građane koje vrijede od 20. travnja 

Odlukom Nacionalno stožera civilne zaštite ukida obveza posjedovanja propusnica za putovanja unutar granica Požeško-slavonske županije. Osim ove odluke, Nacionalni stožer donio je još nekoliko odluka, odnosno izmjnio postojeće:


Održavanje vjenčanja i drugih svečanosti zabranjuje se do 04. svibnja
Održavanje sahrana zabranjuje se do 04. svibnja
Javna i druga okupljanja te rad ugostiteljskih objekata zabranjuje se do 04. svibnja
Korištenje i zadržavanje na dječjim igralištima zabranjuje se do 04. svibnja
Sve navedeno vrijedi do opoziva ili do drugačije odluke Nacionalnog stožera.
Budimo oprezni, 18. travnja u RH je zabilježeno 18 dok je 19. travnja utvrđeno 39 novooboljelih osoba. Ukoliko se broj novooboljelih i dalje bude povećavao, kako su nam dodijeljene povlastice, tako će nam ih i ukinuti.