Nove informacije za građane koje vrijede od 20. travnja 

c_300_270_16777215_0_0_images_slike2020_cz_kaptol.png

Odlukom Nacionalno stožera civilne zaštite ukida obveza posjedovanja propusnica za putovanja unutar granica Požeško-slavonske županije. Osim ove odluke, Nacionalni stožer donio je još nekoliko odluka, odnosno izmjnio postojeće:


Održavanje vjenčanja i drugih svečanosti zabranjuje se do 04. svibnja
Održavanje sahrana zabranjuje se do 04. svibnja
Javna i druga okupljanja te rad ugostiteljskih objekata zabranjuje se do 04. svibnja
Korištenje i zadržavanje na dječjim igralištima zabranjuje se do 04. svibnja
Sve navedeno vrijedi do opoziva ili do drugačije odluke Nacionalnog stožera.
Budimo oprezni, 18. travnja u RH je zabilježeno 18 dok je 19. travnja utvrđeno 39 novooboljelih osoba. Ukoliko se broj novooboljelih i dalje bude povećavao, kako su nam dodijeljene povlastice, tako će nam ih i ukinuti.