Obavijesti za građane

Obavijesti za građane

U nastavku ovog teksta donosimo nekoliko obavijesti za stanovnike Općine Kaptol.

 

 

 

  • Propusnice će se u petak i subotu (01. i 02. svibnja) izdavati u vatrogasnom domu u vremenu od 09:00 – 12:00 sati.
  • 02. svibnja, u nedjelju služit će se misa te je dopušteno da istoj prisustvuje i narod. Zbog uputa Nacionalnog stožera civilne zaštite, misa će se održati u župnom dvorištu (misa u crkvi biti će samo ako vremenske prilike budu nepovoljne). Mise u Kaptolu biti će u nedjelju prema rasporedu iz župnog listića.
  • Budući da Savjetodavna služba i dalje ne radi sa strankama, svi uputi vezani za poljoprivredu mogu se uputiti telefonom ili putem e-maila: Ivica Prpić 034/312-540, 091/4882-825, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • Šalteri za reklamacije i blagajne tvrtke Tekija d.o.o. sa strankama počinju raditi od 04. svibnja prema prijašnjem radnom vremenu.
  • Sve trgovine do daljnjega ne rade nedjeljom i blagdanima.