Poziv na očitanje brojila

Poziv na očitanje brojila

Elektra Požega poziva korisnike električne energije da očitaju stanje brojila i dostave ga telefonom. Povodom aktualne epidemiološke situacije uzrokovane korona virusom (COVID-19), a prema preporukama javnozdravstvenih tijela, HEP - Operator distribucijskog sustava je organizaciju rada prilagodio novonastalim okolnostima.

Kako bi se izbjegao ulazak djelatnika u zatvorene prostore (kuće i stanove) radi očitavanja brojila i minimizirao rizik od osobnog fizičkog kontakta, HEP Operator distribucijskog sustava Elektra Požega poziva korisnike električne energije kategorije kućanstvo u slijedećim naseljima: Češljakovci, Doljanovci, Golo Brdo, Komarovci, Alilovci, Bešinci, Novi Bešinci, Podgorje, Kaptol, Ramanovci
Da očitaju stanje brojila i dostave ga na jedan od sljedećih načina: Info telefon 0800 300 421 ili 034/ 230 238, 034/230 237
Rok za dostavu očitanja navedenim kanalima je 29.05.2020.
U slučaju nemogućnosti dostave očitanja stanja brojila, operator sustava će procijeniti potrošnju.