Napustili su nas Drago Ciganović i Kristina Bilić

Napustili su nas Drago Ciganović i Kristina Bilić

DVD Alilovci 20. prosinca 2020. godine je u skladu sa epidemiloškim pravilima u velikoj sali vatrogasnog doma Alilovci održao komemoraciju povodom smrti gosp. Dragutina Ciganovića, osnivača Društva i dugogodišnjeg predsjednika.

Prigodnim rječima na komemoraciji u ime vatrogasnog društva oprostili su se Ivan Kmetić, predsjednik DVD-a i bivši dugogodišnji tajnik društva, gosp. Ivica Ciganović. U ime društveno političke zajednice, čiji je angažirani član bio pokojni Dtagutin i to kao predsjednik Mjesne zajednice, kao općinski vijećnik Općine Kaptol u prvom sazivu od ponovnog osnivanja Općine Kaptol, a poslije toga i predsjednik Mjesnog odbora Alilovci, oprostio se općinski načelnik Mile Pavičić.
Na kraju godine, točnije 31. prosinca 2020. godine, napustila nas je i najstarija stanovnica Općine Kaptol, Kristina Bilić u svojoj 101. godini.