Statistika rada Općinskog vijeća 2017-.2021.

Statistika rada Općinskog vijeća 2017-.2021.

Općinsko vijeće Općine Kaptol u svom 7. sazivu činili su slijedeći vijećnici: Denis Antolović, Mate Jurić, Ivica Kuburdžić (umjesto Marije Vuković), Zvonko Jurić, Dario Lončarević, Željko Perić, Dijana Dakić, Željko Haničar, Zdenko Kanižaj, Marko Marić, Dražen Čakalić, Tomislav Petrić te Damir Poljanac predsjednik Općinskog vijeća. Općinsko vijeće Općine Kaptol sastalo se 29 puta u ove četiri godine te su ukupno donijeli 256 različitih akata. Svi akti Općinskog vijeća objavljeni su u Službenom glasniku Općine Kaptol i javno su dostupni. Naknada vijećnicima za prisustvovanje sjednicama iznosila je 170,00 kn. Prosječno je na sjednici bilo 10,6 vijećnika. Najviše sjednica, svih 29 odradio je predsjednik općinskog vijeća, Damir Poljanac, dok je Tomislav Petrić vijećnik s najmanje odrađenih sjednica. Samo dva puta u ovom sazivu sjednicama su prisustvovali svi vijećnici dok je najčešće sjednicama prisustvovalo 11 vijećnika. Tokom ovog saziva izvršena je i jedna zamjena vijećnika. Novina u odnosu na prethodne sazive je dostava materijala i poziva elektroničkim putem, što je uvelike ubrzalo komunikaciju te smanjilo obujam posla i troškove djelatnika Općine.