Prijava štete od elementarne nepogode

Prijava štete od elementarne nepogode

Zbog snažnoga nevremena koje je petak 25.06.2021. u poslijepodnevnim satima zahvatilo područje Općine Kaptol, nastale su velike materijalne štete na poljoprivrednim usjevima, građevinama te poljoprivrednim i prometnim vozilima. Pozivaju se stanovnici Općine Kaptol da kao i u prethodnim slučajevima proglašenja prirodne nepogode prijave nastalu štetu u Općini Kaptol. Prijave štete biti će moguća od srijede 30.06.2021.
Za sve informacije obratite se radnim danom na telefon 034/231-023, ili na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Prilikom prijave štete uz zahtjev se prilaže: ako je šteta nastala na poljoprivrednim usjevima (zahtjev za poticaj), a koje je šteta nastala na objektima odnosno vozilima (vlasnički list) uz navedeno potrebno je priložiti presliku osobne iskaznice te karticu tekućeg računa.

Obrazac za prijavu štete.pdf