Snimka festivala iz Kaptola i na TV ekranima

index.jpg

Kreće emitiranje snimki Zlatnog glasa zlatne doline - Poljoprivredna TV to ima od ovog utorka tijekom četiri tjedna. Kako je najavljeno na niz televizija u našoj zemlji, te susjednima Srbiji i Bosni i Hercegovini tijekom idućih tjedana emitirat će se snimke Festivala tamburaških pjesama Zlatni glas zlatne doline 2021. održanog sredinom lipnja u Kaptolu. Festival je snimljen profesionalnom opremom, te montiran i uz dorađen ton spreman za emitiranje. Većina televizija emitirat će ga u dva dijelu dužine 80 do 90 minuta što uključuje najave voditelja, izvođenje 23 nove pjesme, proglašenje pobjednika i show nastup gosta večeri Stjepan Jeršeka Štefa. Prva emitiranja snimki ima Poljoprivredna televizija, no oni će to učiniti u četiri dijela svaki dužine do 50 minuta. Slijedeća četiri utorka premijerno će emitirati pojedine dijelove od 18.45 sati, dok će nakon tih emitiranja to još reprizirati u dva navrata i to subotom od 20.30 sati i nedjeljom od 16.20 sati.