Osnovana ribolovna udruga "Mala Bistra"

Dana 05.02.2022. u prostoru Općinske vijećnice osnova je nova udruga, sportsko ribolovno društvo „Mala Bistra“. Okupilo se gotovo 40 osoba koje su jednoglasno za novog predsjednika izabrale Željka Čolića iz Kaptola. Nakon osnivačke skupštine, odgovorne osobe obavile su sve potrebne radnje te je novoregistrirana udruga već upisana u Registar udruga. Osim „papirnatog“ dijela, članovi udruge uz pomoć poduzetnika s područja Općine Kaptol odmah su prionuli radu te su velikim dijelom očistili okoliš ribnjaka od visokog i niskog raslinja te izmuljili postojeći ribnjak iznad Kaptola. Puštanje vode u ribnjak zasigurno će biti u polovicom ove godine, a do tada će se i dalje raditi na uređenju okoliša.