Sustav proljetne deratizacije

Sustav proljetne deratizacije

Općina Kaptol obavještava sve svoje stanovnike kako će se u razdoblju od 28.03. - 01.04.2022. održati sustav proljetne deratizacije za područje Općine Kaptol. Deratizaciju će provoditi djelatnici Zavoda za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije. Vlasnicima ili članovima stambenih jedinica koji nisu zatečeni kod kuće u trenutku provođenja mjere deratizacije ostaviti će se obavijesti u poštanske sandučiće s brojevima telefona zbog dogovora novog termina provođenja mjere deratizacije. Plan rada podložan je promjenama u slučaju loših vremenskih uvjeta ili drugih opravdanih razloga. Ukoliko štetni glodavci pojedu sve izložene rodenticide (zatrovane meke) molimo kontaktirajte Zavod na navedene telefone (034/275-113 radni danom 7-8 sati).