Svibanj, mjesec zaštite od požara

Svibanj, mjesec zaštite od požara

JoomGallery is not installed.

Mjesec svibanj mjesec je zaštite od požara, a naši ga vatrogasci obilježavaju raznim aktivnostima. Ove godine DVD Podgorje bio je domaćin proslave Dana vatrogastva i blagdana nebeskog zaštitnika, svetog Florijana. Na svetoj misi u kapeli sv. Katarine sudjelovalo je oko 50 vatrogasaca sa područja vatrogasnog centra Kaptol. Također, 2 vatogasca sudjelovala su na misnom slavlju u požeškoj katedrali te na prijemu kod županice. Aktivnosti koje će naši DVD-ovi provoditi tokom svibnja su: provjera hidrantske mreže, pregled i popunjavanje nedostatne vatrogasne opreme, pregledi tehnike i vozila, te njihovo smotriranje – priprema za požarnu sezonu, posjet školi i vrtiću uz edukativno predavanje te prezentacija rada opreme djeci.

{joomplucat:90 limit=24|columns=3}