70 godina DVD-a Podgorje

70 godina DVD-a Podgorje

JoomGallery is not installed.

Dobrovoljno vatrogasno društvo Podgorje proslavilo je u nedjelju, 06. studenoga 2022. 70 godina postojanja i rada. Svečanost obilježavanja započela je postrojavanjem članova DVD-a Podgorje i članova drugih vatrogasnih društava, koji su nazočili istoj. Nakon toga svi zajedno uputili su se na svetu misu u kapelicu sv. Katarine, koju je predvodio velečasni Želimir Žuljević. Nakon svete mise u prostorijama obnovljenog vatrogasnog doma održana je svečana sjednica. Prigodne riječi pozdrava uputili su Marko Ašenbrener, županijski vatrogasni zapovjednik, općinski načelnik Općine Kaptol, Mile Pavičić, te zamjenik županice Požeško slavonske županije, gosp. Ferdinand Troha. Zaslužnim članovima društva uručeni su zaslužena priznanja i medalje. Nakon svečana sjednice ispred vatrogasnog doma sa svojim prigodnim programom nastupilo je Kulturno umjetničko društvo Ivo Čakalić iz Kaptola, nakon čega je u prostoru Područne škole Vilima Korajca, DVD Kaptol održao pokaznu vježbu.

{joomplucat:94 limit=24|columns=3}