Početak još jedne godine

Kratki hladni radni dani

Iako su ovih dana izostale vijesti iz Općine Kaptol, to je uvjetovano revizijom poslovanja koja se ovim dana provodi u našoj Općini, te su svi poslovi stavljeni postrani dok se ne završi s ovim bitnim elementom poslovanja. Možemo napomenuti samo da je u ponedjeljak, 31. siječnja 2011. god.  održan sastanak članova Udruge V.V.V., a čiji kratak sažetak sa sastanka možete pročitati na stranicama www.udruga-vvv-kaptol.hr . Također, vatrogasna društva polako najavljuju održavanje godišnjih skupština, a prvi će  skupštinu održati DVD Alilovci i to 5. veljače 2011. godine, a zatim sva ostala dobrovoljna vatrogasna društva s područja Općine Kaptol zaključno s 05. ožujka 2011. godine kada će skupštinu održati DVD Kaptol.