DVD Doljanovci

Izvještajna skupština

Dana 19. veljače 2011. godine DVD Doljanovci održali su svoju 26. izvještajnu skupštinu. Skupštini je nazočilo 33 od 44 člana DVD-a Doljanovci. Osim članova DVD-a, skupštini su prisustvovali: zamjenik općinskog načelnika Općine Kaptol Josip Soudek, predstavnici DVD-a: Kaptol, Alilovci, Golo Brdo, Biškupci, predstavnici L.D „Vepar“ iz Kaptola, predstavnik V.C. Kaptol, predstavnik UDVDR Ogranak Kaptol. Prema iznesenom izvješću tajnika, društvo broji 44 člana od toga 22 člana vatrogasne mladeži. Društvo je osim svoje osnovne djelatnosti, preventivne zaštite i gašenja požara, sudjelovalo na: misnim slavljima, vatrogasnim natjecanjima, uređenju vlastitih prostorija, te uređenju okoliša. DVD Doljanovci su 2010. godinu bili bez požara, a prema financijskom izvješću utrošili su na vatrogasnu opremu, inventar za vlastite prostorije te sredstva za redovan rad društva oko 12.000,00 kn. Prema planu rada za 2011. godinu, DVD Doljanovci planira rashode u visino od oko 14.000,00 kn a za: preventivne aktivnosti zaštite od požara, održavanje opreme, osposobljavanje članstva, nabavku nove vatrogasne opreme, smotre i natjecanja, te režijske troškove.