Popis stanovništva 2011. godine

Završile prijave za popis stanovništva 2011. g.

Općina Kaptol kao popisni centar prikupljala je prijave kandidata za popisivače i kontrolore za nadolazeći popis stanovništva. Koliko su mnogi željni posla i kako mnogi žele raditi govori činjenica da se u protekla 3 dana s  područja Općine prijavilo 85 osoba zainteresiranih za rad kao popisivač ili kontrolor. Prema još nepotvrđenim informacijama,  za područje Općine Kaptol bit će potrebno odabrati 8 do 10 osoba, a koje će raditi kao popisivači i kontrolori.  Valja napomenuti kako prvu  selekciju osoba vrši elektronski čitač, tj. sve osobe koje su prošle na elektronskom čitaču rukopisa bit će na raspolaganju županijskom popisnom povjerenstvu, a koje će odlučiti o imenima osoba koje će dobiti posao. Također izabrane osobe bit će podvrgnute predavanjima, a u konačnici i ispitu, a na temelju postignutih rezultata nekolicina će i dobiti posao.