Sjećanje na poginule branitelje

Sjećanje na poginule
branitelje

Udruga hrvatskih dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Općine Kaptol organizirala je polaganje vijenaca, te misu zadušnicu za poginule pripadnike Domovinskog rata  s podrućja Općine Kapto. Vlado Vidović i Tomo Pranjković poginuli su braneći domovinu prije punih 18 godina. Vijence i svijeće na njihove grobove položili su: pripadnici udruge Hrvatskih dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Općine Kaptol, predstavnici osnovne škole Vilima Korajca Kaptol, predstavnici Općine Kaptol, te drugi predstavnici udruga s podrućaja Općine Kaptol. Blagoslov grobova te misu zadušnicu predvodio je kaptolački župnik prečasni Nikola Jušić.

Kako bi Udruga na dostojanstven naćin obiljažila ovu godišnjicu, organizirala je turnir u malom nogometu u dvorani osnovne škole Vilima Korajca u 17 sati, te nakon toga prigodno druženje članova Udruge.

počast poginulim braniteljima

 

počast poginulim braniteljima

 

počast poginulim braniteljima