Radovi na igralištu u Kaptolu

Uređenje nogometnog igrališta i zajedničkih prosorija

Toplo i suho vrijeme napokon je dopustilo održavanje radova na igralištu u Kaptolu. Treneri i nekoliko igrača postavili su 150 m² travnjaka, posijali travu, bacili potrebno umjetno gnojivo, te je očišćena trava uz samu ogradu igrališta. Budući da  4 starosne kategorije Kluba,  te školska djeca koriste samo jedno igralište, potrebno ga je konstantno održavati kako bi teren i trava izdržali čitavu godinu. Osim na vanjskom terenu trenutno se uređuju svlačionice Kluba (ličenje), a u planu je izrada terase ispred klupskog kafića, te uređenje cjelokupnog sportskog parka. Osim Kluba u zgradu će ulagati i KUD „Ivo Čakalić“ koji ove godine planira osposobiti slobodne prostorije u zgradi te ih preurediti u vlastite prostorije, a čime će zgrada u potpunosti biti iskorištena.