Odvoz glomaznog otpada

Plan odvoza glomaznog otpada za Općinu Kaptol u 2011. godini

Od 01. svibnja 2011. godine svaki korisnik komunalnih usluga Tekije d.o.o. može uz osobni odvoz jednom godišnje besplatno odlžiti glomazni otpad na odlagalište "Vinogradine". Glomazni otpad korisnik može odvesti radnim danom od 7:00 - 12:00 sati. Maksimalna količina koju korisnik može odložiti je 2m³ ili 200 kg glomaznog otpada. Ukoliko je količina glomaznog otpada veća od propisane, dio koji prelazi navedenu količinu dozvoljenu za odlaganje, naplaćuje se prema cjeniku Tekije d.o.o. Prije odvoza glomaznog otpada korisnik je dužanjaviti se u Tekiju d.o.o. u sobu br. 2 zbog dobivanja potrebne potvrde o odobrenju odlaganja glomaznog otpada na odlagalište "Vinogradine".

Tvrtka Tekija d.o.o. planira odvoz glomaznog otpada s područja Općine Kaptol vršiti 30.09.2011. godine.