Uređenje prostorija Nogometnog kluba Kaptol

Izgradnja montažne terase

Ovih dana završena je montažna terasa ispred klupskog kafića. Uprava Nogometnog kluba Kaptol odlučila se za izgradnju ovakve terasa radi proširenja vlastitih prostorija, a budući da mnogobrojno članstvo, te igrački kadar ne stane niti u jednu prostoriju Kluba. Natkrivena terasa služit će za okupljanja i druženja  prilikom utakmica i sastanak. Terasa je izgrađena donacijama sponzora, a radove je izvela tvrtka „M – gradnja“, vlasnika Nikole Marijanovića iz Kaptola volonterskim radom, odnosno radom bez naplate.
Ovog ljeta predviđeno je i uređenje posljednjeg dijela zgrade, a u kom svoje prostorije planira urediti KUD „Ivo Čakalić“ iz Kaptola. Uređenjem zadnjeg dijela zgrade,  ovaj mali kompleks postat će mjesto većine društvenih aktivnosti jer u navedenoj zgadi svoje prostorije posjeduju: LD „Vepar“ Kaptol, NK Kaptol, Udruga V.V.V., te KUD „Ivo Čakalić“.

Nk-kaptol   Nk-kaptol2