Odvoz komunalnog otpada

Raspodjela unificiranih posuda za otpad

Temeljem Odluke  o obveznom prikupljanju komunalnog otpada iz svih naselja Općine Kaptol, obavještavamo Vas da Tekija d.o.o. iz Požege, s početkom studenog mjeseca, kreće u organizirano prikupljanje i odvoz komunalnog otpada iz naselja Alilovci, Bešinci, Doljanovci i Podgorje. Kako bi se komunalni otpad mogao prikupiti Tekija će dana 15.10. 2011. godine (SUBOTA), u vremenu od 8:30 do 12:00 sati, izvršiti raspodjelu unificiranih posuda za otpad u prostoru Vatrogasnog doma u Alilovcima. Obvezno ponijeti osobnu iskaznicu i OIB broj.
Oni koji nisu u mogućnosti podignuti posude u subotu isto mogu učiniti poslije na deponiji u Alilovcima za vrijeme radnog vremena deponije.
Napominjemo da će se komunalni otpad odvoziti jednom tjedno te da će se komunalni otpad iznad zapremnine posude odvoziti samo u posebnim vrećama koje možete nabaviti u Općini Kaptol.