Prvi milijun iz europskih fondova za Općinu Kaptol

OPĆINA KAPTOL USPJEŠNO KANDIDIRALA ZA „IPARD“

novacOpćina Kaptol uspješno je kandidirala projekt sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda naselja Češljakovci i Golo Brdo u pretpristupni fond Europske unije „IPARD“ Mjera 301-Poboljšanje i razvoj ruralne infrastrukture.
Memorandum o razumijevanju potpisan je na iznos 930.496,61 Eur, a što uključuje izgradnju cjelokupnog sustava odvodnje i uređaja za pročišćavanje otpadnih voda .
Prema potpisanom Memorandumu i unaprijed utvrđenoj dinamici provedbe projekta do konca godine objavit će se međunarodni javni natječaj za izvoditelja radova, a ponude će biti otvorene 03.02.2012. godine. Ugovor za izvođenje radova mora biti zaključen do 04.06. 2012. godine, a radovi na izgradnji ovog sustava moraju biti okončani do 04.03.2013. godine.