Donacija Hrvatske pošte

Drugu godinu za redom Hrvatska pošta donirala omotnice s plaćenom poštarinom za neprofitne organizacije s područja Općine Kaptol

Prema raspisanom natječaju Hrvatskih pošta, "Vaša pošta za dobra djela", Udruga V.V.V., Nogometni klub Kaptol, te Češka beseda dobili su ukupno 500 omotnica s plaćenom poštarinom za 2012. godinu. Budući da su navedene Udruga stalni korisnici usluga HP-a, ovakva donacija zasigurno će im  biti od pomoći, te slobodno možemo reći kako je ovo dobar primjer u praksi donacija hrvatskih tvrtki. Donacije korisnicima uručio je potpredsjednik Pošte za našu Županiju g. Robert Ostrun. Donaciju u ime udruga primio je zamjenik načelnika Općine Kaptol Josip Soudek, a koji se ujedno i zahvalio u ime dobitnika, predstavniku Hrvatskih pošta, na potpori i pomoći neprofitnim organizacija.

vasa_posta_za_dobra_djela