Odlična vijest za roditelje srednjoškolaca

Jeftinije mjesečne karte za srednjoškolce

Autoprijevoznik koji prevozi učenike s područja Općine Kaptol najavio je smanjenje cijena mjesečnih karti. Učenici s područja Općine Kaptol koji putuju u srednju školu u Požegu od 01. veljače 2012. godine putovat će po znatno povoljnijim mjesečnim kartama.
Novoformirana cijena učeničke mjesečne karte je sljedeća:
Učenici koji putuju iz Alilovaca i Ramanovaca mjesečnu kartu plaćat će 309,00 kn, učenici koji putuju iz Kaptola, Komarovaca, Doljanovaca, Bešinaca, N. Bešinaca, Češljakovaca i Golog Brda plaćat će mjesečnu kartu u iznosu od 342,00 kn, dok će najskuplju mjesečnu kartu plaćati učenici iz Podgorja u iznosu od 374,00 kn.
Kako je ovo osjetni pad cijene mjesečnih karata, Općina Kaptol koja je odlukom sufinancirala dio mjesečne karte (10, 20 ili 30%) zadržat će svoju odluku te će se sufinanciranje nastaviti i kod novoformirane cijene.