Web portal Općine Kaptol

Suvremeno poslovanje i informiranje

Ukoliko ne postojiš na internetu, kao da niti ne postojiš. Marketing, informacije i gotovo čitav posao danas je moguće voditi na internetu. Postojanje web portala Općine Kaptol za mnoge je tek jedan od portala na internet mreži. Bez obzira što o njemu mislili, djelatnici Općine trude se koliko mogu i znaju kako bi informacije bitne za Općinu prenijeli njezinim stanovnicima. Uznapredovalost tehnologije i zakonske obveze primorale su tako Općinu da izradi vlastiti portal te na taj način transparentno objavljuje informacije koje su javne, a putem interneta i lako dostupne. Iako je prvenstveno namjenjen zbog obavijesti, sve više osoba putem kontaktnih aplikacija šalje upite Općini. Od uspostave portala u rujnu 2009. godine objavljeno je ukupno 587 članaka, 463 fotografije, 281 odluka i zaključaka te oko 180 drugih bitnih dokumenata. Nešto više od 1,5 milijun posjetitelja u nešto više od 3 godine zasigurno su dokaz kako portal ima svoju funkciju. Osim broja posjetitelja priznanje Općini došlo je s još jedne strane, naime ove godine po ocjeni jedne istraživačke kuće, Općina Kaptol ocjenjena je kao najtransparentnija općina naše Županije. Ovih dana napravljen je i facebook profil Općine Kaptol te je moguća komunikacija i putem društvene mreže. Cijenjeni čitatelji i posjetitelji portala ukoliko imate prijedloge, teme ili pak dobar čalanak, slobodno nas kontaktirajte Mi smo ovdje zbog Vas kao i do sada, otvoreni za suradnju.