Zbrinjavanje elektroničkog otpada

indeksiraj

Općina Kaptol poziva sve stanovnike Općine da sve neispravne elektroničke uređaje (hladnjaci, perilice, računala, mobiteli, punjači, televizori, i sl.) mogu besplatno predati u Općinu Kaptol. Sav elektronički otpad koji se prikupi bit će predan tvrtki koja se bavi sakupljanjem elektroničkog otpada.

Budući da je navedi način ekonomski i ekološki isplativ, prilika je ovo da se svi zajedno riješimo stvari koje su nam nepotrebne, ali i da recikliranjem zaštitimo svoju okolinu.

Općina Kaptol zaprimat će elektronički otpad bez naknade i posebne evidencije, a od ponedjeljka do petka (7:30 - 15: 30) sati. Za dodatne informacije zvati na tel. 231-718 Damir Matešić. Akcija prikupljanja traje do 15.12.2014.