Ramanovci dobili svoju prvu udrugu

Osnovana udruga „Slavonac“

Ovih dana u naselju Ramanovci, a koje je u sastavu Općine Kaptol osnovana je udruga „Slavonac“. Budući da navedeno naselje nema vatrogasce niti neku drugu udrugu, cilj je ove udruge prvenstveno aktivirati stanovništvo te poboljšati društveni život svih stanovnika naselja. Osim navedenih aktivnosti, cilj Udruge je organizacija sportskih i kulturnih aktivnosti te suradnja s ostalim udrugama s područja Općine Kaptol. Kroz organizaciju radnih akcija Udruga će pokušati urediti javne površine i ostale površine koje koriste stanovnici i djeca za razne sportske i društvene aktivnosti. Osnovne podatke o Udruzi možete pročitati putem slijedećeg linka, a njihov rad prezentiran je i na facebook stranici.