Održan 11. sajam VINO KAP

Unatoč teškoćama Sajam je ipak održan

vino-kap-2013-

Unatoč teškoćama i krizi, u Kaptolu je održan VINO KAO. Uz mnogo muke i truda, a uz pomoć pokrovitelja i sponzora okupljeno je oko 200 izlagača koji su na sajmu predstavili svoju djelatnost. Samim održavanjem održan je kontinuitet sajmovanja te je 11. godinu za redom Sajam ipak održan. Sajam je otvorio požeško-slavonski župan Marijan Aladrović, a uz sam sajam održan je i okrugli stol s poljoprivrednom tematikom. Kao i svake godine, izlagača je bilo od Osijek do Zagreba, a drugu godinu za redom na sajmu su bili i vinari iz Mađarske. Najveća gospodarska manifestacija na području Općine Kaptol ali i šire popraćena dodatnim aktivnostima privukla je i poveći broj posjetitelja. Dodatan značaj ovoj manifestaciji pridonijela i smotra folklora „Šokačko se kolo vije“ a koja je održana po 3. put u organizaciji KUD-a Ivo Čakalić iz Kaptola. Kako je u Kaptolu bilo 27. i 28. travnja najbolje govore drugi, te prenosimo što su drugi napisali i rekli o ovom Sajmu.

O ovom sajmu pisali su i na njihovim stanicama možete pročitati o sajmu VINO KAP: Večernji list, 034 portal, Agroklub,

Fotogalerija sajma VINO KAP