ZA LIDIJU - humanitarna akcija

Humanost na djelu

Potaknuti teškom bolešću svoje sumještanke, mladež Općine Kaptol organizirala je humanitarnu akciju "Za Lidiju". Pomoći u organizaciji odazvali su se mnogi mještani, udruge, KUD, glazbeni sastavi, te obrtnici s područaja naše Općine. Također moramo spomenuti kako su u pomoć pritekli: Croatia Osigurane d.d., Hrvatske šume d.d., Požeška dolina d.d., Hertz d.d.i njihovi djelatnici te Zvečevo d.d.. Svakako hvale vrijedana acija urodila je plodom. S ponosom možemo istaknuti da je skupljeno oko 20.000,00 kn. Nadamo se da će ovaj novčani prilog barem malo pomoći gospođi Lidiji u njezinoj rehabilitaciji. Svim sumješanima koji su nazočili i dali svoj prilog od srca zahvaljujemo a gospođi Lidiji Svoboda želimo brz i uspješan oporavak.

Mladež Općine Kaptol

Evo i nekoliko fotografija s ove humanitarne akcije: slika 1, slika2, slika 3, slika 4, slika 5,