DVD Doljanovci

DVD Doljanovci

Godišnja izvještajna skupština

Dana 21.01.2010. godine, održana je Doljanovcima Godišnja izvještajna skupština DVD-a Doljanovci.

Skupštini su nazočili: Članovi DVD-a Doljanovci, predstavnici DVD-a Kaptol, Alilovci, Podgorje, Golo Brdo, predstavnici Vatrogasnog centra Kaprol, vatrogasni inspektor g. Ž. Knezović, te predsjenik vijeća i zamjenik općinskog načelnika Općine Kaptol.

Prema podnesenom izvješću tajnika, DVD Doljanovi u prošloj godini društvo nije imalo niti jednu intervenciju. Održane su dvije pokazne vježbe te je ostvaren nastup na općinskom natjecanju Vatrogasnog centra Kaptol. Kao prioritet, tajnik navodi modernizaciju opreme te izobrazbu članova društva.

Pozdravivši sve prisutne, zamjenik općinskog načelnika  pohvalio je rad društva, te napomnuo kako je Općina Kaptol osigurala proračunska sredstva za rad DVD-a Doljanovci, a pomoć u modernizaciji obećana je shodno proračunskim sredstvima.

Nakon završenog službenog dijela skupštine, plakete za rad i doprinos društvu uručio je zamjenik općinskog načelnika J. Soudek. Druženje vatrogasaca i njihovih gostiju nastavilo se uz prigodni domjenak.

Radno predsjedništvo,

Uručenje plaketa članovim; slika 1, slika 2, slika 3, slika 4, slika 5.