Župan posjetio OŠ V. Korajca

JoomGallery is not installed.

U četvrtak 24. travnja 2014. župan Požeško-slavonske županije, Alojz Tomašević te načelnik Općine Kaptol posjetili su OŠ Vilima Korajca u Kaptolu. Ravnatelj škole, Nino Diklić upoznao ih je s radom škole i tijekom događanja, te projektom dogradnje škole koji je kandidiran na EU fondove a

čiji je nositelj Županija koja je ujedno i osnivač škole. U svom obilasku župan se susreo i s učenicima škole te održao kratak razgovor s učenicima osmih razreda s kojima je razgovarao o upisu u srednju školu. U sklopu posjeta školi, Župan je posjetio i područnu školu Podgorje koja pripada OŠ V. Korajca u Kaptolu i tamo obišao radove oko adaptacije učionice koja će sredstvima Županije biti stavljena u funkciju što će od jeseni omogućiti rad u jednoj smjeni i tako osim kvalitetnijeg pedagoškog i školskog rada donijeti uštede i u potrošnji energenata.

{joomplucat:5 limit=8|columns=4}