Proslavljen Dan Općine Kaptol

JoomGallery is not installed.

dan opine 7 20140630 2064440624Svečano je bilo u petak 27. lipnja 2014. godine u Kaptolu. Iako ne na sam dan, 29.06. na blagdana sv. Petra i Pavla apostola, Općina Kaptol svečano je proslavila svoj dan. Ovom prilikom predstavljen je novouređeni trg i poprsje dr. Franje Tuđmana te su položeni vijenci i zapaljene

svijeće kod centralnog križa za sve poginule branitelje. Svečana proslava nastavljena je kroz održavanje svečane sjednice Općinskog vijeća a na kojoj su zaslužnim pojedincima i udrugama dodijeljene zahvalnice.  Zahvalnice za primili DVD Kaptol – za unapređenje sustava zaštite i spašavanja na području Općine Kaptol, Češka beseda Kaptol – za promicanje i doprinos kulturnoj raznolikosti i općenito za kulturni rad, Ivica Pezerović – za uključenost u rad mnogobrojnih udruga te kao jedan od začetnika ideje da se u Kaptolu postavi poprsje prvom hrvatskom predsjedniku, Josip Lukačević – za kulturnu promidžbu Općine Kaptol te Ines Kopunić kao uzorna učenica Osnovne škole Vilima Korajca iz Kaptola. 

 {joomplucat:9 limit=24|columns=4}