Danny ponovno u Kaptolu

DSC02944 MediumOtprilike prije dvije godine Općinu Kaptol posjetio je neobičan putnik. Mladić Danny sa svojim ljubimcem  Orpheasom (Magarac) putovao je pješice iz Grčke prema rodnom mjestu u Njemačkoj. Kako je krenuo na svoju novu turneju, u pojačanom sastavu, ponovno je zastao

u Kaptolu. Ipak, prema njegovoj prići on bi u Slavoniji trebao ostati malo duže. Plan mu je kupiti kakav komad zemlje te nekakvu kućicu te se ovdje nastaniti. Put iz Kaptola nastavio je prema Čaglinu, odnosno Milanlugu gdje ima prijatelje i s kojima će potražiti prostor za daljnji život. Raspitivao se je Danny i za prostor u Kaptolu, pa tko znam možda jednog dana postane i stanovnik naše Općine.  ( u Kaptolu 2012.  , od Leipziga do Papuka , Dannyeva web stranica)