Obavijest o privremenom zatvaranju prometa

promet zatvorenTemeljem Rješenja MUP-a, PU Požeško-slavonske od 09. srpnja 2014. godine, Općina Kaptol obavještava sve sudionike prometa da će dana 19.07. 2014. godine (subota) u vremenu od 17:00-19:30 sati za sav promet privremeno biti zatvoren dio županijske ceste 4101, Velika- Kutjevo, kroz naselje Kaptol, kao i dio županijske ceste 4115, Požega -Kaptol, kroz naselje Kaptol zbog održavanja manifestacije Dožinky odnosno žetvenih svečanosti. 

Mole se svi vozači iz smjera Velike prema Kaptolu da koriste obilazni pravac prema Kutjevu smjerom Velika-Požega , a iz smjera Kutjeva prema Požegi pravac Kaptol-Ramanovci-Požega te iz smjera Požege prema Kaptolu pravac Požega-Eminovci-Ramanovci-Kaptol. Lokalne sudionike prometa kroz naselje Kaptol molimo za razumijevanje te da uvažavaju upute službenih osoba.