Nastavak radova u Podgorju

Obnovljen društveni dom u Podgorju

Društveni dom u Podgorju ovih dana u potpunosti je obnovljen. Prošlogodišnjim zahvatima na uređenju vanjskog dijela zgrade (krovište i fasada, izmjena stolarije) stvoreni su uvjeti za unutarnje uređenje. Kako je zaustavljeno prokišnjavanje, vlaga i svi  ostali atmosferski utjecaji koji narušavaju zgradu, krenulo se s uređenjem unutrašnjeg dijela. Općina Kaptol izdvojila je 20.000,00 kn za potreban materijal, a uslugu rada platilo je DVD Podgorje. U potpunosti su izmijenjene električne instalacije, izmijenjen je  nadbeton i polijepljene nove pločice, te postavljena nova ulazna vrata. Kako DVD Podgorje nema vlastiti prostor, koriste društveni dom. Kako bi opravdali korištenje društvenog doma, DVD Podgorje zadužen je za  uređenja i održavanja doma, a inače dom služi čitavoj zajednici.