Memorijalni turnir "Tomislav Pranjković i Vlado Vidović"

JoomGallery is not installed.

7 memorijalni turnir 7 20141210 1428117436Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata ogranak Kaptol održala je dana 05.12.2014. g. 7. memorijalni turnir Tomislav Pranjković i Vlado Vidović. Memorijalni turnir održan je u znak sjećanja i zahvalnosti na poginule branitelje iz Kaptola. Osim malonogometnog

turnira na kom  je odigrana prijateljska utakmica između kaptolačke i brestovačke udruge. Svoj doprinos dali su i niže kategorije NK Kaptol, odigravši također prijateljsku utakmicu. U sklopu turnira članovi Udruge zajedno s predstavnicima Općine te župnikom položili su svijeće na grobove poginulih te se za njih pomolili na groblju a potom i u crkvi sv. Petra i Pavla u  Kaptolu gdje je za poginule služena  misa.

{joomplucat:14 limit=24|columns=4}