Načelnik M. Pavičić na sastanku kod predsjednice

Ured Predsjednice RH - 2015-05-11 14.08.25Načelnik Općine Kaptol, Mile Pavičić i župan Požeško – slavonske županije, Alojz Tomašević prisustvovali su 06. svibnja 2015. godine tematskom sastanku u uredu predsjednice Kolinde Grabar – Kitarović. Sastanku je prisustvovao  i ministar Branko Grčić. Tema sastanka bila

je drastičan pad prihoda općina koje su do donošenja novog zakona nosile predznak „brdsko planinska“, kao i problemi na demografskom i gospodarskom  području.   Sastanak je ocijenjen vrlo korisnim, a ministar je već najavio mjere za ublažavanje negativnih aktivnosti kroz izmjenu postojećeg zakona kao i kroz sufinanciranje projekata prijavljenih prema EU fondovima. Detaljnije o sastanku pogledajte na stranicama ureda predsjednice.

15eb9d47d4fc18a8ef4372401c0b04b5  nacelnici kod predsjednice2