Predprijave za upis djece u vrtić

Predprijave za upis djece u vrtić

Terminskim planom radova predviđeno je da će se vrtić u Kaptolu dovršiti do kraja lipnja 2020. te da bi vrtić mogao započeti s radom već u jesen 2020. Budući da smo u jednom „virusnom kolapsu“ sve ove navode nemoguće je potvrditi 100%.

Da li će izvođač moći doći do sve robe koja je potrebna za dovršetak radova, hoće li Općina uspjeti registrirati ustanovu i napravi sve ono što je potrebno da bi vrtić mogao funkcionirati? Zbog mnogobrojnih ograničenja na tržištu teško je sve predvidjeti, no možete nam u ovom trenutku i vi pomoći. Ovim putem pozivamo sve roditelje da izvrše predprijavu djece koja bi pohađala vrtić u Kaptolu. Navedeni podatci su nam potrebni zbog izrade plana zapošljavanja vrtića, zbog izrade plana rada vrtića ali i same provedbe natječaja za zapošljavanje. Potrebno je  popuniti prilog iz ovog teksta te ga poslati na e-mail adresu Općine: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. . Za sve detalje možete se javiti i u Općinu Kaptol 034/231-023

Predprijava za upis u dječji vrtić Kaptol.doc