Radionica o prijavi na natječaj za energetsku učinkovitost

radionica fondPotaknuti mnogobrojnim upitima građana, a vezano za iskorištavanje sredstava za postavljanje nove stolarije i nove toplinske izolacije na obiteljske kuće,  Općina Kaptol odlučila je organizirati malu radionicu.  Ovim putem pozivaju se sve zainteresirane fizičke osobe kako će se dana 04. kolovoza 2014.  s početkom u 20:00 sati (ponedjeljak) u

prostorijama Općine Kaptol, održati prezentacija programa Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Sama prezentacija vezana je prikupljanje dokumentacije kao i popunjavanje potrebnih obrazaca za  prijavu na natječaj koji je raspisan od Općine Kaptol. Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju ovoj maloj radionici kako bi se sredstva Fonda i Općine Kaptol što bolje i kvalitetnije iskoristila.

Općina Kaptol i Fond nepovratno će sufinancirati obnovu (postavljanje stolarije i/ili postavljanje toplinske izolacije) sa čak 65% ukupnih troškova.

U sklopu radionice bit će nekoliko riječi i o mogućnosti kreditiranja preostalog potrebnog iznosa. 

Ovaj tekst vezan je za natječaj fonda za energetsku učinkovitost obiteljskih kuća na području Općine Kaptol.