Javni poziv za razvoj poduzetništva na području Općine Kaptol u 2024.

Javni poziv za razvoj poduzetništva na području Općine Kaptol u 2024.

Općina Kaptol, i ove će godine poticati zapošljavanje te razvoj poduzetništva na području Općine. Sukladno Javnom pozivu, poticat će se razvoj obrtništva i trgovačkih društava sa 700 EUR za svaki novotvoreni obrt (izuzev paušalnih obrta) odnosno trgovačko društvo, odnosno za svaku novozaposlenu osobu dodijeliti će se jednokratna potpora u iznosu od 700,00 EUR. Tekst Javnog poziva kao i obrazac Zahtjeva za dodjelu poticaja dostupni su u nastavku teksta.
Javni poziv za poticanje zapošljavanja i razvoj poduzetništva.pdf
Obrazac zahtjeva za dodjelu sredstava za otvaranje obrta/trgovačkog društva.doc
Obrazac zahtjeva za dodjelu sredstava za novo zapošljavanje.doc